Gratis

SPECIALIST RESURSE UMANE

DIRECTS SPORT BET - pariuri sportive

Candidatul Ideal

- cunostinte solide legislatia muncii;
- atestat inspector /specialist resurse umane;
- cunostinte solide Excel
- abilitati de comunicare si relationare;
- experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
- Excelente abilitati de comunicare si organizare, nivel inalt de implicare si responsabilitate, abilitati specifice (lucru cu cifrele), atentie la detalii;
- Atitudine proactiva, lucru in echipa.

Descrierea jobului

- intretinerea bazei de date a salariatilor(introducerea noilor angajati, procesarea plecarilor de angajati, modificari salarii, functii, etc)
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈operarea bonusurilor, orelor suplimentare, sporurilor, deduerilor, popririlor, garantiilor, etc.
- introducerea concediilor medicale si a celor de odihna
- calculul salariilor si generarea statului de plata
- intocmirea declaratiei unice 112 si transmiterea acesteia
- generarea rapoartelor si fisierelor
- dosare pentru recuperarea fondurilor de la FNUASS
- intocmirea siatuatiilor si rapoartelor pentru comanda tichetelor de masa
- reprezentarea societatii la controalele I.T.M.
- alte sarcini ce pot deriva din gestionarea relatiei cu angajatii a departamentului de resurse umane.

Descrierea companiei

COMPANIE DE PARIURI SPORTIVE CU PESTE 15 ANI IN DOMENIU
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 8 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024