Gratis

Specialist Resurse Umane

Ozaltin Insaat Ticaret Ve Sanayi Anonim Sirketi Ankara Sucursala Bucuresti

Candidatul Ideal

Experiență de minim 3 ani în domeniul resurselor umane
Atestat de inspector resurse umane
Cunoștințe solide de operare PC / REVISAL / legislație
Cunoasterea programului Saga reprezintă un avantaj
Experiență in domeniul de construcții reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Administrare personal:
întocmirea contractelor individuale de muncă, actelor adiționale, deciziilor de încetare a contractelor de muncă, procedurilor de cercetare disciplinară
Intocmirea diverselor adeverințe pentru angajați
Gestionarea fizică și electronică a dosarelor de personal

Achieving exemplary infrastructure and superstructure projects, Özaltin Holdings’ completed and ongoing projects mainly include dams in addition to wastewater treatment facilities, roads, bridges, tunnels, railways, pipelines, hotels, sports complexes, mass housing, hospitals and factories.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024