Specialist Resurse Umane

C&M Jeler - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere

Candidatul Ideal

- Absolvent studii superioare;
- Experienta relevanta in activitati de administrare de personal si recrutare de minim 2 ani;
- Cunostinte avansate Microsoft Office;
- Abilitatea de a prioritiza sarcini multiple;
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare;

Descrierea jobului

• Gestionarea documentelor legate de personal relationat cu CIM, fişa postului, acte adiţionale, cereri, adeverinţe, pontaje, procese verbale de predare-primire, fişe SSM sau medicina muncii, concedii, planificări, etc.), CCM, ROI, etc
• Recrutare si selectie de personal - plan national, eevaluari, centre de evaluare;
• Evaluari periodice ale angajatilor;​
• Transmiterea de documente, informaţii şi rapoarte specifice activităţii desfasurate.
  • Creare sisteme, procese, proceduri;

Cu o traditie de 17 ani, C&M Jeler dezvolta afacerile din domeniul auto si industrial prin gamele de produse inovative, prin demonstratii tehnice si training-uri specializate, precum si prin intelegerea provocarilor pietei si timpului. Suntem o companie cu prezenta nationala si dezvoltam parteneriate win-win cu clientii/partenerii nostri.
In C&M Jeler profesionalismul, spiritul antreprenorial si cultura bazata pe valori sunt cheia succesului nostru. Cea mai importanta investitie este in echipa noastra de campioni. Te invitam sa fii parte a succesului nostru !
Publicat 8 nov. 2021 Reactualizat 8 dec. 2021 Expiră 8 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos