Gratis

Specialist resurse umane salarizare/ administrare personal

SC DEJA VU INTERNATIONAL SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam 2 colegi pentru departmentul nostru de HR ( salarizare si administrare personal) cu bune abilitati de comunicare si atentie la detalii, care vor asigura administrarea corectă a evidenței salariatilor si a salarizarii acestora in conformitate cu prevederile legale.

Candidatul ideal:
  • Experiență minima in domeniul administrarii si salarizarii de personal -3 ani;
  • Cunoastere temeinică a legislației în domeniul HR in vigoare;
  • Bune cunoștințe de utilizare a pachetului MS Office ( word, excel, outlook);
  • Cunoașterea programelor de salarizare Saga si ReviSal;
  • Bune abilitățile de comunicare, organizare și prioritizare;
  • Atenție la detalii, responsabilitate, ordine si corectitudine;
  • Capacitate de asimilare a cunoștințelor, inițiativă, amabilitate;
  • Orientare către calitate, rezultate si respectarea termenelor limită.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Intocmire formalitati de angajare, Revisal;
  • Eliberare adeverinte/ documente solicitate de angajati;
  • Intorcmire dosare pentru rambursarea indemnizatiilor pentru concedii medicale;
  • Reprezentarea societatilor in relatiile cu institutiile statului: ITM, ANOFM,CAS
  • Calcul salarii pe baza pontajului primit de la managerii zonali;
  • Intocmire state de plata, D112;
  • Comanda tichete de masa;
  • Situatie concedii de odihna;
  • Diferite situatii solicitate de superiori;
  • Gestionarea a peste 600 de salariati.

Grupul de firme Déjà vu este activ la nivel naţional din anul 2012 și este specializat în servicii complete de facility management. Serviciile de curăţenie reprezintă cca 80% din activitatea curentă.
Avem peste 1200 de angajaţi caracterizaţi prin profesionalism, discreţie, îndemânare, adaptaţi la programul și necesităţile fiecărui beneficiar, care ne reprezintă în contractele naţionale în acest moment.
Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024