Gratis

Specialist Resurse Umane/HR

DEPANERO

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Specialist Resurse Umane entuziast, cu dorinta de a se integra in echipa noastra dinamica. Ne dorim o persoana motivata, cu abilitati in procesele de recrutare si selectie si cu un ochi atent la detalii.

Cerinte:
- Experienta minim 1 an pe un rol similar;
- Bun cunoscator al pachetului MS Office (Outlook, excel, PPT);
- Dinamism, spirit de echipa, loialitate, capacitate de organizare si prioritizare;

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Implementeaza procese si proceduri de eficientizare la nivel de HR;
- Pregateste, comunica si revizuieste politicile si procedurile de resurse umane aferente targetelor stabilite si defineste planuri de imbunatatire;
- Identifica nevoile de recrutare;
- Analizeaza CV-uri, programeaza si sustine interviuri telefonic sau la sediu;
- Gestioneaza activitatile de angajare si integrare;
- Actualizeaza in permanenta baza de date cu noii angajati;
- Urmareste si aplica procedura de off-boarding a angajatilor, extragand informatii utile pentru crearea planurilor de actiune in vederea cresterii gradului de retentie;

În cadrul echipei noastre, te vei bucura de o atmosfera destinsa și un colectiv tanar, energic si prietenos. Incurajam un mediu de lucru pozitiv, in care fiecare membru aduce contributii valoroase si se simte sustinut în dezvoltarea sa profesionala.
Iti oferim, de asemenea, posibilitatea unei cariere pe termen lung, unde vei avea oportunitati continue de invatare si avansare in cadrul organizatiei noastre în continua expansiune.
Oferim un contract de muncă pe perioadă nedeterminata, un pachet de beneficii competitiv, care include tichete de masa, prime de sarbatori si alte beneficii aditionale.

Daca vrei să faci parte dintr-un mediu de lucru cu adevarat valoros si sa te bucuri de toate aceste beneficii, asteptam cu nerabdare CV-ul tau.

Din 2011 pana in august 2014 ne-ati cunoscut sub numele de Servskills. Astazi, Depanero totalizeaza mii de ore de experienta de service si pregatire profesionala precum si mii de ore de relatii cu clientii in domeniile electro IT si electrocasnice mici si mari.

In ultimii ani am adaugat in portofoliu nostru si servicii precum: instalarea sistemelor de climatizare şi ventilatie, realizarea instalаtiilor еlectrice pеntru imobilе rеzidеntiale si nerеzidеntiale, vanzarea si instalarea sisteme fotovoltaice, vanzarea si montarea statiilor de incarcare.

In prezent Depanero este compania cu unul din cele mai moderne centre de service din Romania, cu peste 70 de parteneriate avute cu furnizori si centre de service autorizate, care asigura remedierea problemelor la produsele cu garantii speciale sau asigurari: Garantia All Inclusive, Garantia Plus, Protect+.

Misiunea noastra este sa garantam si sa readucem clientilor confortul in utilizarea echipamentelor din viata de zi cu zi.

CÂND ȚI-E LUMEA MAI DRAGĂ...

AVEM GRIJĂ SĂ RĂMÂNĂ AȘA

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024