Gratis

Specialist Recrutare

RC BETON BAU S.R.L.

Candidatul Ideal

Dacă ai experiență minim 3 ani pe zona de recrutare, ești din #Iași, împărtășești aceleași principii și valori ca noi, ai idei pe care vrei să le pui în practică, jobul de Specialist Recrutare, te așteaptă în RC BETON BAU.
Precizăm că fiecare zi este diferită și plină de provocări profesionale care te vor ajuta să te dezvolți și să-ți depășești limitele în mod constant.
Atitudinea este esențială, discutăm zilnic cu candidați din diverse medii sociale și punem preț pe respect și adaptabilitate.

Descrierea jobului

Principale activități:
  • Vei discuta zilnic cu candidați pe care tu îi vei identifica pe canalele de recrutare utilizate și ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀în baza de date;
  • Vei menține o comunicare strânsă cu candidații pe tot procesul de recrutare și ulterior;
  • Vei stabili și implementa strategia de recrutare, în funcție de tipul de job;
  • Screening, selecția și evaluarea candidaților;
  • Vei susține interviuri cu candidații selectați și te vei ocupa de desfășurarea întregului proces de recrutare;
  • Vei asigura suportul pe perioada integrării și nu numai, pentru noii angajați;
  • Vei lucra îndeaproape cu colegii din celelalte departamente și de pe șantiere;
  • Vei menține legătura cu colaboratorii firmelor de transport, agențiilor de turism pentru transportul viitorilor angajați;
  • Vei participa la evenimente din industrie si targuri de cariera.
Ce oferim:
  • Pachet salarial competitiv, aliniat cu experiență și calificările tale;
  • Mediu de lucru stimulant și colaborativ;
  • Training intern;
  • Încurajarea permanentă pentru dezvoltarea profesională.

RC BETON BAU asigură un mediu proprice în care te poți dezvolta ca profesionist, să-ți demonstezi calitățile, fiind alături de colegi pasionați de ceea ce fac, într-o echipă dinamică, în mijlocul unor situații practice foarte variate.
Compania RC BETON BAU are ca principal obiect de activitate managementul de șantier, coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcții (rezidentiale și industriale, atât în România, cât și în Germania.
Vrei să te alături echipei noastre? Trimite-ne CV-ul tău.
#echiparcbb #impreunapentrusucces
Publicat 18 Mai 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 17 Iun. 2024