Gratis

Specialist Practician Neurofeedback

CENTRUL EUROPEAN DE TERAPIE INTEGRATIVĂ ATMA S.R.L.

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa!!

Dacă ești pasionat de brain map, neurofeedback, tratamentele moderne din domeniul sanătății mintale, te așteptăm alături de noi în echipa Neuropsy! Detalii pe www.neuropsy.ro

Descrierea jobului

Cerințe obligatorii
- să ai disponibilitatea pentru un program full time, zilnic, de luni până vineri
- să-ți dorești să înveți despre Brain Map (QEEG) și Neurofeedback
- să-ți doreștii să participi la studii de cercetare în acest domeniu
- să ai disponibilitatea să începi imediat

Beneficii:
-îți oferim pregătirea în acest domeniu!
- ești la curent cu cele mai noi metode și tehnici de transformare a creierului
- vei lucra într-o echipă tânără, pasionata, dedicată excelenței

Institutul NeuroPsy pentru Coerență Neuronală și Regenerare Celulară oferă, prin Clinica Neuropsy Dorobanți, oferă metode de evaluare, intervenție, tratament și optimizare a sănătății mentale și emoționale.

Împreună cu partenerii noștri din SUA, utilizăm metode moderne de diagnostic prin cartografierea creierului - Brainmap - și utilizăm teste complexe pentru evaluarea funcțiilor cognitive. Oferim tratamente bazate pe un concept integrativ, realizate prin utilizarea tehnologiilor de ultimă generație, precum neuro-coerență și heart-math. Echipa noastră interdisciplinară este formată din psihoterapeuți, psihologi clinicieni, cercetători și medici psihiatri, care lucrează în colaborare pentru a oferi servicii de calitate.
Publicat 9 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 8 Apr. 2024