Gratis

Specialist Parteneriate de Tehnologie

RASIROM RA

Candidatul Ideal

  • Experiență relevantă ca Specialist Parteneriate Tech;
  • Cunostințe solide în ceea ce privește piața tech (IT, Cybersecurity etc.);
  • Studii superioare (ideal Economice / Marketing);
  • Bună cunoaștere a limbii engleze, în special a termenilor tehnici;
  • Foarte bune abilităţi de comunicare si negociere;
  • Orientare către client;
  • Atitudine proactivă și capacitatea de a anticipa posibile probleme și obstacole;
  • Atitudine pozitivă în abordarea oricăror situaţii.

Descrierea jobului

  • Încheie parteneriate și/sau contracte, urmărind îndeplinirea obiectivelor, atât prin atragerea de noi parteneri, cât și prin dezvoltarea relațiilor existente.
  • Participă la întâlniri cu potențialii parteneri.
  • Identifică o viziune și un set de activități comune cu partenerul, pentru a asigura un câștig financiar constant și pe termen lung pentru ambii parteneri.
  • Analizează comunicarea competitorilor și a trendurilor industriei, la nivel național, identifică oportunitățile, negociază condițiile de colaborare cu viitorii parteneri și construiește parteneriate strategice pe termen lung.
  • Asigură suport în definirea și identificarea segmentului de clientelă vizat, precum și implementarea strategiei de abordare a acestuia.
  • Colaborează cu departamentul de Marketing în vederea pregătirii materialelor de promovare și a acțiunilor de co-marketing.

Ce vei gasi la RASIROM
  • Provocări profesionale;
  • Salarii competitive;
  • Pachet variat de beneficii;
  • Oportunităţi de dezvoltare a carierei;
  • Stabilitate.

Descrierea companiei

Cine este Rasirom?
Functionăm sub coordonarea Serviciului Român de Informaţii si suntem integratori de soluţii de Securitate fizică şi informatică.
Principalele noastre obiective sunt securizarea cibernetică şi fizică a infrastructurilor critice naţionale şi europene, precum şi asigurarea obiectivelor naţionale de interes strategic.
Suntem o echipă de profesionisti de elită, capabili să facă faţă oricăror provocări din domeniul nostru de activitate.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 30 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024