Gratis

Specialist organizare evenimente

Nosce Group SRL

Candidatul Ideal

Ce căutam la tine?
Minim 1 an de experiență în activitatea de organizare evenimente (experiență în evenimente corporate reprezintă un avantaj);
Cunoștințe de Marketing și Management de Proiect;
Diplomă de studii superioare (studiile în domeniul turismului/ marketing/ relații publice/ jurnalism reprezintă un avantaj);
Limba engleză, nivel avansat (scris și vorbit);
Cunoștințe solide despre planificarea și operațiunile evenimentelor;
Cunoștințe de operare calculator: Word, Excel, Power Point, Canva;
Permis auto: Cat. B (obligatoriu cu experiență);
Disponibilitate de a călători în țară/străinătate.

Soft skills:
Puternică orientare către client;
Proactivitate;
Abilități foarte bune de comunicare, planificare, organizare și negociere;
Flexibilitate și creativitate.

Descrierea jobului

Ce vei face?
În calitate de Specialist Organizare Evenimente, ai următoarele responsabilități:
- Gestionarea, planificarea și coordonarea evenimentelor corporate ale ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁clienților companiei;
- Pregătirea documentației legată de eveniment;
- Stabilirea detaliilor împreună cu clienții, respectiv furnizorii aferenți pentru buna desfășurare a evenimentului;
- Te vei asigura că evenimentele sunt realizate la un nivel ridicat de calitate în toate etapele (planificare, desfășurare și post-eveniment);
- Realizarea rapoartelor necesare post-eveniment în colaborare cu clienții;
- Întocmirea documentelor de livrare, încasări, plăți;
- Gestionarea bugetelor evenimentelor.

Ce îți oferim?
Îți desfășori activitatea într-un mediu de business profesionist și prietenos;
Vei avea un mentor din partea specialiștilor companiei pentru a învăța și a te dezvolta;
Vei avea posibilitatea să lucrezi într-un mediu dinamic în care încurajăm creativitatea, proactivitatea și spiritul antreprenorial;
Salariu motivant;
Program lucru 8h/zi de luni pana vineri.

Îți place să organizezi evenimente?
Dacă ai experiență în organizare de evenimente sau ești dispus/dispusă să înveți, te așteptăm să faci parte din echipa noastră.

Suntem agenție de publicitate full service cu o experiență de 9 ani, formată din tineri cu mult entuziasm. Valorile noastre ca organizație sunt: acțiune, fericire, curaj (nebun), echipă, sustenabilitate. Suntem oameni implicați, pozitivi, spargem bariere cu ideile noastre, credem în “împreună” și suntem dedicați cauzei, iar în fiecare zi demonstrăm asta.

Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024