Gratis

Specialist Operational

SARTO MADE TO MEASURE

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este organizat, proactiv, atent la detalii, capabil de a rezolva probleme și de a lucra în echipă. Caută permanent să îmbunătățească procesele interne ale departamentului și are capacități bune de time-management și de prioritizare.

Descrierea jobului

Suntem SARTO bespoke, cel mai cool atelier de costume la comandă, ce servisează cei mai importanți oameni de business din România.

Cerințe
  • Căutăm un coleg punctual, activ, muncitor și responsabil pentru rolul de Specialist Operațional
  • Studiile superioare în desfășurare sau absolvite reprezintă un avantaj, însă nu sunt criteriu de excludere
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta reprezintă calități esențiale
  • Limba engleză minim nivel B1 (mediu) – va lucra și cu furnizori externi; este nevoie să poată înțelege conținutul mail-urilor și purta o conversație simplă
  • Suita Microsoft Office nivel începător-mediu (Excel, Word)

Cum arată o zi de lucru la SARTO?

Activități constante: procesat comenzi online (pus in cutie, sigilat, printat factura, comandat curier, comunicare cu clienții din mediul online prin email/telefon, actualizare stoc), plasat comenzi pentru marfă (sunt fișe de comandă care vin completate de la agenții de vânzări; trebuie verificată fișa și plasată comanda la furnizor), verificat stocuri la furnizori la cererea colegilor din vânzări, recepție marfă și controlul calității.
Ocazionale: plasat comenzi pentru necesar birou/atelier/showroom, plasat comenzi la curățătorie și alți furnizori de servicii locali, făcut inventar stoc fizic.

Beneficii

Abonament medical privat, laptop și telefon de serviciu, decontarea abonamentului lunar pentru transportul în comun.

SARTO este un business antreprenorial românesc, cu 10 ani de experiență pe piață, fiind primul atelier de croitorie bespoke din România, ce se ocupă cu consilierea vestimentară și construcția ținutelor de business și tinutelor de ceremonie pentru cei mai de succes oameni de afaceri. SARTO este recunoscut pentru producția costumelor, a cămășilor și a accesoriilor de lux, pe comandă.

Mai multe informații puteți descoperi pe www.sarto.ro

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 7 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024