Gratis

Specialist marketing

Preturi Pentru Tine SRL

Candidatul Ideal

Cautam Specialist marketing entuziast/a, organizat/a si dornic/a de o noua provocare profesionala. In acest rol vei lucra autonom si te vei ocupa de promovarea unei game largi de produse prin utilizarea strategica a canalelor digitale si a altor activitati promotionale.

Profilul pe care il cautam:
  • Experienta de minim 1-2 ani in marketing;
  • Cunostinte de cercetare de piață și analiză de date;
  • Cunoștințe de Photoshop - reprezinta un avantaj;
  • Experiență în planificarea și coordonarea campaniilor de promovare;
  • Cunostinte in distributia de materiale publicitare/flyere (stradal/cutii postale/“door hanger”) - reprezinta un avantaj;
  • Atenție sporita la detalii și acuratețea informațiilor;
  • Deschidere pentru feedback și generarea modificărilor;
  • Respectarea termenelor limită;
  • Flexibilitate si adaptare in functie de circumstantele mediului de afaceri;
  • Autonomie in organizarea sarcinilor specifice;
Valorile noastre: Frugalitate, Responsabilitate, Proactivitate, Imbunatatire continua, Integritate.

Descrierea jobului

  • Coordoneaza activitati de marketing, campanii și evenimente (publicitate, promotii, site-uri web);
  • Planifica si bugeteaza activitatile de marketing; implementeaza planul si bugetul de marketing;
  • Elaboreaza continut si materiale de marketing atat pentru formatul printat, cat și digital, impreuna cu grafic designer-ul;
  • Ofera suport pentru sedintele foto de produs necesare realizarii materialelor de promovare;
  • Gestioneaza site-ul, canalele de social media (Facebook, Instagram, Tiktok) și dezvolta continut pentru social media;
  • Asigura acuratetea si este atent ca toate detaliile sa fie incluse pe toate materialele de marketing (pretul, perioada, locatia etc.);
  • Intervine si face corectii stilistice, structurale și gramaticale in materialele de promovare;
  • Descoperă canale de marketing și promovare eficiente, inclusiv platforme media pentru a fi utilizate in transmiterea de mesaje despre produse catre clienti;
  • Face analiza digitala si dezvolta actiuni pentru imbunatatirea performantei campaniilor de marketing;
  • Colaboreaza cu departamentele interne pentru a asigura coerenta si eficienta campaniilor de marketing;
  • Mentine relatia cu furnizorii de servicii si colaboratorii.

Ce oferim:
  • Mediu de lucru dinamic si prietenos;
  • Salariu fix, tichete de masa, abonament medical;
  • Tichete cadou (Paste si Craciun);
  • Alte bonusuri/prime in functie de perfomantele financiare ale companiei;
  • Program de lucru hybrid.

Cu o experiență de 15 ani pe piață și o prezență în 2 țări, Prețuri Pentru Tine este cel mai mare discounter românesc de îmbrăcăminte, încălțăminte și accesorii pentru moda de zi cu zi. Cu peste 160 de magazine în România si Republica Moldova și peste 700 de angajați, PPT Prețuri Pentru Tine aduce în viața clienților produse vestimentare la prețuri accesibile, în magazine de proximitate în orașele mici și medii. Cifra de afaceri pentru 2022 este de aprox 30 mil. EUR, compania ajungând la peste 15 mil. produse vestimentare și de încălțăminte vândute în unitățile proprii.

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024