Gratis

Specialist Marketing

Bonus Group

Candidatul Ideal

Cautam un specialist pasionat de marketing care sa se alature echipei noastre si sa contribuie la promovarea si dezvoltarea brandului nostru. Daca ai experienta relevanta in marketing, abilitati creative si analitice si esti pregatit sa te implici intr-un mediu competitiv, te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie.

Ce ne dorim de la viitorul nostru coleg:
Experienta de minim 3 ani intr-o pozitie de specialist in marketing/comunicare
Cunostinte bune de BTL marketing
Cunostinte avansate de planificare si implementare a campaniilor de marketing offline
Abilitati excelente de comunicare si negociere
Diploma de licenta in marketing, comunicare sau domeniu relevant

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Dezvoltarea si implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor si serviciilor in conformitate cu regulamentele si politicile specifice domeniului de activitate
Coordonarea campaniilor de marketing offline pentru a atrage si retine clientii
Analiza tendintelor din industrie pentru a identifica oportunitati de dezvoltare al business-ului
Monitorizarea performantei campaniilor si raportarea rezultatelor catre management
Gestionarea si optimizarea bugetului de marketing
Crearea si implementarea programelor de fidelizare pentru a spori retentia
Dezvoltarea de continut, editarea de mesaje si imagini
Participarea la organizarea si desfasurarea evenimentelor de promovare

Beneficii:
Salariu atractiv in functie de cunostintele si realizarile profesionale
Bonuri de masa (30 lei/zi lucratoare)
Asigurare medicala privata
Atmosfera de lucru placuta si colectiv tanar
Orice instrument necesar pentru desfasurarea optima a activitatii
Posibilitati reale de dezvoltare si promovare profesionala

BONUS este unul dintre liderii industriei de gambling din România, cu o experiență de aproape 10 ani pe piața locală. Industria jocurilor de noroc este astăzi tot mai mult asociată cu o formă de divertisment, câștig și petrecere a timpului liber aflată la îndemâna tuturor. Standardele din industrie s-au schimbat radical în ultimii ani, astfel încât aceasta este privită ca un domeniu cu mare potențial de creștere și diversificare, în care își doresc să lucreze oameni tot mai bine pregătiți. BONUS este operator exclusiv land-based, licențiat ONJN (Oficiul Național pentru Jocuri de Noroc) și membru al Asociației Joc Responsabil, ce susține practicarea responsabilă a jocurilor de noroc. Rețeaua BONUS include în prezent 19 săli de jocuri deschise în București, Brașov, Constanța și Bacău. Sediul central se află la București, în clădirea Bucharest Tower Center. Compania investește constant în locațiile sale, în echipamente de ultimă generație, precum și în cei peste 250 de membri ai echipei sale, astfel încât să ofere cea mai bună și sigură experiență posibil pasionaților de jocuri din România.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 21 Apr. 2024 Expiră 21 Apr. 2024