Gratis

Specialist Marketing

Top Performance Management S.R.L.

Candidatul Ideal

Abilitati necesare:

Absolvent studii superioare de Marketing – constituie un avantaj;

Autonom si autodidact, flexibil și orientat spre îmbunătățiri;

Bune abilități de comunicare, prezentare și creativitate;

Cunoștințe de limba engleză – avansat;

Cunoștințe necesare:

PC – Office

Editare fotografii in programe specifice;

programe de editare grafică (ex. Corel Draw, Corel Paint etc.)

platforme CMS (ex. Wordpress), CMR (ex. Mailchimp)

administrare web content (ex. Elementor)

Instrumente dе analiză a site-urilor (ex. Google Analytics)

Descrierea jobului

Realizarea diferitelor tipuri de prezentări ale firmei, produselor si serviciilor acesteia;

Realizarea materialelor de comunicare ale companiei (cataloage, broșuri, reclame pentru revistele de profil);

Conceperea conținutului si transmiterea de newsletters;

Organizarea participării la evenimentele online si offline din domeniul medical pentru companiile din grup;

Realizarea de analize și rapoarte specifice de marketing.

Analizarea pieței de profil in scopul identificării celor mai bune oportunități de promovare;

Planificarea, realizarea si implementarea campaniilor de promovare online si offline

Analizarea rezultatelor campaniilor de promovare, identificarea si dezvoltarea de noi metode de promovare;

Actualizarea permanenta a site-urilor companiei si analizarea performantei acestora;

Administrarea paginilor de social media ale companiei;

Beneficii:

Mediu de lucru dinamic si profesionist;

Salariu motivant;

Telefon de serviciu;

Masina de serviciu;

Asigurare medicală privata;

Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Compania Top Performance Management s-a înfințat în anul 2019, ca o companie de servicii și soluții integrate de consultanță în:
- Contabilitate
- Consultanță fnanciară
- Audit
- Managementul Resurselor Umane
- Branding, marketing & design
- Traduceri
- Managementul flotei auto
- Transport și expediții
- Consultanță juridică pentru afaceri
- Soluții administrare clădiri

Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 20 Apr. 2024 Expiră 20 Apr. 2024