Gratis

SPECIALIST MARKETING

FRESCOVERDE
2 poziții

Candidatul Ideal

Dacă ești abonat la tot ce ține de domeniul marketingului și îți place să fii la curent cu cele mai importante trenduri din domeniu, atunci vom face echipă bună! Căutăm o persoană pasionată de marketing, exploratoare, cu excelente abilități organizatorice și de comunicare, dornică să învețe și să progreseze.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Minte strategică responsabilă cu implementarea strategiei de marketing a companiei, inclusiv a diferitelor campanii promoționale decise la nivel de companie;
  • Verifică cu atenție acuratețea informațiilor de pe ambalajele care urmează să fie lansate (eagle eye);
  • Monitorizează campaniile realizate de concurență;
  • Realizează managementul canalelor de social media ale companiei prin conținut relevant: postări / reeluri / story;
  • Oferă suport colegilor în cazul participării la diverse evenimente offline prin realizarea unui plan de maximă vizibilitate a brandului la eveniment: standuri, prezentări, flyere, etc.;
  • Încheie si supervizează contractele comerciale cu colaboratorii implicați în evenimentele de marketing;
  • Colaborează cu agențiile de publicitate și mass-media;
  • Participă la realizarea și gestionarea materialelor de promovare – ambalaje, etichete, bannere, cataloage, afișe, etc;
  • Măsoară, analizează și raportează rezultatele campaniilor derulate către management;
  • Propune campanii pentru creșterea vizibilității brandului în mediul online și offline;
  • Gestionează relația cu diferiți creatori de conținut;
  • Comunică activ cu celelalte departamente ale companiei pentru a planifica evenimente și campanii promoționale;
  • Ajută la atingerea obiectivelor de vânzare și de creștere a brandului pe toate canalele;
  • Identifică și dezvoltă strategia de marketing bazată pe cunoașterea obiectivelor, caracteristicilor pietei împreună cu echipa.

Beneficii:
  • Salariu motivant, în funcție de cunoștințe și experiență;
  • bonuri de masă.

FRESCOVERDE este o companie românească ce a apărut pe piață în anul 2018, din dorința de a livra produse de calitate tuturor oamenilor. Acest lucru a devenit posibil având propria noastră fabrică de procesare de legume congelate și proaspăt procesate, aceasta având una dintre cele mai mari și moderne capacități de procesare din România. Suntem în permanență preocupați de calitatea produselor noastre, astfel, mare parte din culturi sunt gestionate de către noi, de la sămânță, tehnologia de cultivare și tratamente, recoltare, până la ambalare.

Publicat 14 Mart. 2024 Reactualizat 13 Apr. 2024 Expiră 13 Apr. 2024