Gratis

Specialist Marketing

City Grill Group

Candidatul Ideal

Salutare,

Căutăm o persoană proactivă, responsabilă și cu un simt estetic dezvoltat. Acest loc de muncă te va provoca și îți va da oportunitatea de a-ți pune în practică creativitatea, industria fiind in continuă schimbare.

Descrierea jobului

Cerințe:
- studii superioare finalizate (preferabil specializarea Marketing / Comunicare, PR);
- minimum 3 ani experienţă în domeniu, de preferat intr-o agentie de publicitate
- atentie la detalii, initiativa si orientare catre rezultat;
- capacitatea de prioritizare a sarcinilor si respectarea termenelor limita;
- cunostinte solide de limba engleza scris si vorbit.
- cunoștințe de utilizare a rețelelor de socializare: Facebook, Instagram, TikTok.
- cunoștințe de utilizare a programelor: Canva
- cunostinte solide de promovare imagine si produs, branding, analize de piata
- atenție sporită la detalii.
- creativitate și simț estetic dezvoltat.
- lucrul in echipa proactiv

Colaboreaza cu departamentele interne pentru dezvoltarea si implementarea actiunilor de promovare a serviciilor companiei, în concordanta cu strategia si obiectivele de business;
Coordoneaza si mentine relatia cu furnizorii de servicii, colaboratorii externi, agentiile de publicitate si digitale
Valorifica si optimizeaza bugetele alocate activitatilor de marketing;

Planifica si implementeaza campaniile de comunicare si promovare;
identifica canalele optime pentru cresterea vizibilitatii companiei;
monitorizeaza permanent piata şi concurenţa în vederea actualizării şi/sau modificării strategiei şi politicilor de marketing ale companiei.
participa activ la conceperea si implementarea strategiei de marketing a brandurilor din portofoliu

Vei avea ocazia sa lucrezi cu branduri si regim de franciza.
Vei dezvolta continuu imaginea și identitatea firmei, având în vedere materialele promoționale atât din mediu fizic, cât și online.
Vei analiza impactul postărilor din social media ale companiei noastre, urmărind îndeaproape rezultatele (cifrele ).

Constituie un avantaj:
Daca ai lucrat cu branduri sub franciza.

De asemenea, venim in intampinarea ta cu urmatoarele beneficii pe care le oferim:
- tichete de masa;
- abonament medical privat de sanatate;
- incurajarea permanenta pentru dezvoltarea profesionala.

Fructe, apă si cafea gratis, masa zilnica asigurata
Evenimente sociale si de teambuilding.
Loc de munca stabil, într-o companie în plină dezvoltare;

Program FULL-TIME: 8h 30/ zi; 5 zile/săptămână.

Grupul City Grill este cel mai mare lant de restaurante romanesc, un angajator serios si stabil. Suntem atestati sa calificam pentru meseriile de bucatar si ospatar. Daca tot e sa muncesti, munceste alaturi de cei mai buni!

Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024