Gratis

SPECIALIST MARKETING

IBB-HIB ROMANIA

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniu;
  • 3-5 ani experiență pe o poziție in Marketing si grafica reprezinta un avantaj;
  • Persoană organizată si creativa, cu bune abilitați de analiză;
  • Persoana familiarizata cu retelele de social media
  • Persoană cu spirit de echipă și orientată spre rezultate;
  • Engleză (avansat)
  • Office (Excel, Power Point)
  • Soft-uri grafică (avantaj: Adobe, Corel, etc.)
  • Simț estetic

Descrierea jobului

  • Realizează planul de marketing
  • Este responsabil pentru dezvoltarea și implementarea strategiei de marketing a companiei, incluzând marketing și promoții, gestionarea produselor și analiza datelor.
  • Elaboreaza campanii de promovare interne, cat si externe impreuna cu diversi parteneri;
  • Gestioneaza si intretine site-ul companiei, actualizand portofoliul de lucrari;
  • posteaza si administreaza paginile companiei pe retelele de social-media;
  • Este responsabil de realizarea de materiale online/offline de marketing (broșuri, machete, prezentări PPT, roll-ups, diverse materiale de marketing)
  • Monitorizeaza rezultatele postarilor de marketing digital si genereaza solutii, recomandari si noi tactici de dezvoltare;
  • Promovează produsele companiei către baza actuală de clienți utilizând canalele existente,

Societate comerciala, cu activitate în domeniul construcțiilor, angajeaza SPECIALIST MARKETING in departamentul Marketing.
Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 4 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024