Gratis

Specialist marketing

Agroland Business System SA

Candidatul Ideal

Cu o istorie de peste 25 de ani pe piață, Agroland este o companie 100% românească în continuă expansiune și dezvoltare. Astfel că, departamentul de marketing își caută un nou coleg. Dacă te consideri o persoană ambițioasă, cu inițiativă și pasionată de diferite arii ale marketingului, îți propunem un rol care promite să te dezvolte ca un specialist de marketing complet, în toate ariile de marketing.Acest rol este conceput pentru o persoană pasionată, dinamică și inovatoare, care poate aduce creativitate și gândire strategică în fiecare proiect.

Ce ne-am dori de la tine:

Un minim de 2 ani de experiență într-un rol de marketing, cu un istoric dovedit de campanii de succes.
• O înțelegere solidă a principiilor SEO și a strategiilor de marketing de conținut.
• Înclinație artistică, cu un ochi pentru design și detalii.
• Creativitate și inovație în dezvoltarea soluțiilor de marketing.
• Abilități excelente de comunicare și de lucru în echipă, cu capacitatea de a lucra independent.
• Licență în Marketing, Afaceri sau un domeniu relevant reprezintă un mare avantaj.

Descrierea jobului

Ce va trebui să faci în cadrul departamentului:

Responsabilități principale:
• Dezvoltarea și implementarea unor strategii de marketing, atât online cât și offline.
• desfășurarea de cercetări de piață pentru identificarea oportunităților și evaluarea nevoilor clienților.
• Conducerea eforturilor de SEO pentru a îmbunătăți prezența digitală și clasările în motoarele de căutare.
• Crearea de conținut atractiv pe diverse platforme pentru a angaja eficient publicul nostru.
• Colaborarea cu echipa de design pentru a asigura consistența artistică și a brandului în toate materialele de marketing.
Căutăm pe cineva care nu caută doar un loc de muncă, ci o carieră unde își poate contribui pasiunea și creativitatea. Dacă ești gata să preiei această provocare și să ai un impact semnificativ, ne-ar plăcea să ne scrii.

Agroland cu cele peste 250 de magazine este cel mai mare retailer roman din punct de vedere a numarului de locatii!

Incepand din anul 2020 am dezvoltat un nou format de magazin cu suprafata intre 400-600 mp “Agroland MEGA” cu produse pentru gradina, animale de companie si ferma uavem deschise un numar de peste 15 magazine de acest format in parcuri de retail sau in locatii noi construite.

In prima parte a anului 2021 Agroland a devenit companie publica prin listarea actiunilor pe BVB. In acest fel vom reusi sa finantam dezvoltarea prevazuta pentru urmatorii ani.

Din grup mai fac parte diviziile: Agribusiness cu sediul in Craiova, Professional Farm cu sediul in Timisoara si platforma avicola de la Mihailesti

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024