Gratis

Specialist Marketing si Publicitate

SC Amanet Gold Services SRL

Candidatul Ideal

- Experienţă într-o poziţie similară ;
- Capacitate de organizare şi planificare;
- Excelente abilităţi de comunicare, negociere şi de lucru în echipă;
- Excelente abilităţi de creativitate şi atenţie la detalii;
- Competent, consecvent, perseverent, hotărât şi determinat;
- Cunoaşterea limbii engleze - nivel mediu-avansat (scris şi vorbit);
- Cunoştinţe de operarea PC, programe de grafică (Photoshop, Corel Draw, Power Point etc);
- Cunostinte despre ce inseamna internet marketing si SEO

Descrierea jobului

- Implementează şi gestionează campaniile de promovare în mediul on-line;
- Monitorizează traficul şi actualizează site-ul sau/şi diferite lay-out-uri;
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄- Realizează “newsletters“ şi monitorizează campaniile on-line;
- Promovează brandul în cadrul reţelelor de socializare (Instagram , Facebook, Twitter etc).
- Cercetează piaţa de retail şi propune campanii de marketing;
- Realizează analize de produs;
- Identifică noi segmente de clienţi;
- Gestionează bazele de date despre clienţi/cumpărători (comunicarea cu clienţii, informarea clienţilor cu privire la promoţii/reduceri), propune metode de atragere de noi clienti;
- Se ocupă de semnalistica pentru campaniile promoţionale;
- Se ocupă de campaniile ATL (fly-ere, pliante etc) si BTL;
- Organizează campaniile de prezentare a produselor şi negociază contractele aferente;
- Organizează şedintele foto pentru cataloage, pliante, fly-ere etc.;
- Menţine legătura cu revistele de specialitate.

- Salariu motivant, cu posibilitati de majorare, in functie de nivelul de implicare si rezultatele profesionale;
- Pachet de beneficii compus din: tichete de masa, prime sau tichete cadou oferite cu ocazia Sarbatorilor, bonusuri,
- Abonament medical la clinica privata Medlife;
- Discount de angajat la achizitia de produse din magazinele companiei noastre;
- Locatie centrala, la Piata Romana;
- Mediu de lucru placut, alaturi de o echipa tanara si motivata.
- Activarea într-o companie de succes;
- Siguranţa locului de muncă;
Publicat 5 Iun. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 5 Iul. 2024