Gratis

Specialist Marketing Resort Casa Timis*****

DOMENIUL CASA TIMIS SRL

Candidatul Ideal

Ce ne-ar plăcea să aduci tu în echipa noastră
  • Experienţă de peste 2 ani în marketing
  • Experienţă management proiect – setare obiective, timeline, deadlines, cerinte implementare, feedback, evaluare
  • Cunoştinţe specifice continut web, copywrite, digital content creator
  • Cunoştinţe specifice continut web – îmbunătățire prezența web, navigare, Landing Page oferte și pachete, pagină web de prezentare servicii, crearea unei experiențe digitale care să atragă utilizatorii, de la primul click până la prima conversie.
  • Cunoștințe platforme e-mailing – Mailchimp este un plus
  • Experientă în colaborarea cu agenții specializate – SEO, media, web development
  • Cunoștințe de baza print – producție publicitară
  • Calităţi de lucru ȋn echipă şi respectarea deadline-urilor, implicare si proactivitate
  • Experiență în industria ospitalitătii reprezintă un avantaj

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
  • Vei gestiona conținut website
  • Vei gestiona implementarea campaniilor tactice
  • Vei gestiona activități de PR corporate
  • Te vei ocupa, impreuna cu colegii de gestionarea si implimentarea proiectelor comunicare (implementare elemente necesare conform calendar comunicare servicii, comunicare social media - Facebook, Instagram, Tik Tok, Pinterest)
  • Vei implementa strategia de fidelizare oaspeti Resort Casa Timiș
  • Vei demara proiecte print: vizual, continut, dat in productie, urmarire livrare
  • Vei coordona si mentine relatia cu toti partenerii și furnizorii departamentului marketing implicați în proiectele tale

Ce îți oferim?
Un job într-un grup de firme cu peste 2600 de angajati, o companie de familie cu peste 30 de ani de existență
Parte din echipa celui mai frumos Resort din România, care, în doar 4 ani a reușit să scrie istorie in turismul vini-viticol national:
  • Posibilitatea de a crea și de a dezvolta continuu
  • Dezvoltare profesională prin cursuri, trainings
  • Respect, stabilitate și siguranță
  • Contract pe perioadă nedeterminata;
  • Salariu Super-motivant;
  • Resurse de lucru de înaltă calitate
  • Abonament medical la clinică privată
  • Colegi minunați care formează o echipa unită bazată pe susținere și devotament

Cum vei colabora cu noi?
Ne place sa lucram in echipa, sa comunicam, sa impartasim idei, planuri si proiecte, astfel ca, ne vedem la birou si la Resort, biroul este unul de lux in centrul Bucurestiului (Bulevardul Mircea Eliade), 4 zile din 5 si 1 zi pe saptamana la Resort Casa Timis.

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Echipa Casa Timiș: Ospitalitate la superlativ

În calitate de gazde la Casa Timiş, este foarte important pentru noi să lucrăm ca o echipă pasionata si dedicata, care se completeaza si se şi susţine reciproc. Iar pentru acest scop inalt, pe langa competenţele Profesionale, pentru noi conteaza cel mai mult calitatea umana si spiritul de echipa, calitati prin care putem oferi bucurie si experienţe memorabile, care sa surprinda continuu oaspetii casei.

Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024