Gratis

Specialist Marketing Online

Chic Ville

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
  • absolvent studii superioare, specializarea: marketing/ relatii publice/ comunicare/ jurnalism;
  • experienta minim 1 an in domeniile Marketing sau PR;
  • persoana creativa, organizata, cu o atentie sporita la detalii;
  • claritate si coerenta in redactarea textelor publicitare, experienta in copywriting;
  • excelente abilitati de comunicare, spirit de initiativa;
  • experienta cu Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads;
  • cunostintele de baza in design grafic constiutuie un avantaj.

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
  • participa la conturarea strategiei de promovare pe toate canalele de digital marketing;
  • urmareste implementarea actiunilor de marketing, colaborand si dand feedback tuturor partilor implicate;
  • creeaza briefuri pentru agentiile de marketing externe, urmareste rezultatele si propune optimizari;
  • este responsabil de copywriting-ul pentru diferite medii de promovare ale companiei – site, social media, prezentari, descrieri de produse, articole de blog, newsletter;
  • se asigura ca toate materialele de promovare sunt realizate corect si in termen;
  • monitorizeaza si evalueaza actiunile de promovare;

Oferta noastra:
  • pachet salarial atractiv si tichete de masa;
  • oportunitatea de a lucra intr-o o echipa tanara si dinamica;
  • traininguri de specialitate;
  • discounturi și posibilitatea de a achizitiona in rate produse din portofoliul companiei.

Chic Ville este primul boutique de decoraţiuni interioare de pe piaţa locală ce pune la dispoziţia clienţilor o gamă variată de produse printre care se numără obiecte mici de mobilier (mese, scaune, fotolii, comode, sofale, birouri), obiecte de sticlă, porţelan, ceramică, veselă, accesorii pentru bucătărie, lămpi, textile, perne, obiecte de decor, cadouri, suveniruri şi chiar plante decorative.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024