Gratis

Specialist marketing online cu experienta

Constant Security S.R.L

Descrierea jobului

Salariul:
3100-5000 lei net

Suntem distribuitori sisteme de ventilație și sisteme fotovoltaice.

Ne dorim să ne mărim echipa cu un specialist în marketing online.

Responsabilitățile job-ului
• Să realizeze postări pe paginile noastre de Facebook, Instagram, TikTok, YouTube, Linkedin.
• Să gestioneze mesajele private și comentariile primite pe platformele respective.
• Să realizeze postări în grupuri de facebook și să identifice potențiali clienți (care ulterior vor fi preluați de agentul nostru de vânzări pentru ofertare & discuții tehnice).
• Să comunice eficient atât cu potențialii clienți, cât și cu echipa (departamentele tehnic, financiar, achiziții, proiectare, vânzări).
• Să facă analiză de piață și să vină cu propuneri pentru campanii Google Ads.
• Google Ads.

Suntem o firmă înfiinţată în 2015, cu sediul social în Ilfoveni, jud. Dâmboviţa, la 12 km de Târgoviște. Avem o echipă tânără și entuziastă care dorește să facă performanță. Așteptăm cu interes CV-urile celor interesați să facă parte din echipa noastră.
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024