SPECIALIST MARKETING (jocuri de noroc on line)

CONFIDENTIAL - 1 poziție
Oraș de lucru
Tipul job-ului
Nivel carieră
Departamente
Salariu Nespecificat
Limbă străină
Permis conducere Nespecificat

Candidatul Ideal

Profil candidat:
- Studii superioare;
- Experienta in domeniu minimum 2 ani;
- Cunoștințe de utilizare de metode si instrumente de digital marketing;
- Limba engleza nivel avansat;
- Persoana organizata, orientata catre rezultate;
- Capacitate de prioritizare ;
- Atentie distributiva.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Stabilirea startegiei de promovare a business-ului in mediul online si stabilirea unui buget corespunzator pentru sustinerea acesteia;
- Crearea, implementarea si optimizarea campaniilor de marketing pe mai multe canale ( Google, Facebook, Instagram, Yotube);
- Monitorizarea si evaluarea rezultatelor rezultatelor obtinute;
- Monitorizarea tendintelor pietei si identificarea de noi oportunitati pentu atingerea obiectivelor.
Publicat 6 iun. 2022 Reactualizat 4 iul. 2022 Expiră 6 iul. 2022
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos