Gratis

Specialist Marketing cu abilitati grafice

Luvantha

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa pe zi ce trece și avem nevoie de tine să ne extindem și mai mult.

Angajăm un marketing specialist cu abilități grafice, iscusit și cu chef de pus proiectele în mișcare. Dacă ești o persoană fun, deschisă și îți place să te dezvolți continuu, te așteptăm printre noi!

Ce cautam mai exact?
  • Experienta in Illustrator/Photoshop (experienta in Canva NU o consideram relevanta)
  • Experienta in toolurile Meta/Google (post schedule, ads)
  • Disponibilitate pentru angajare cu CONTRACT de munca (NU cautam freelanceri)
  • Disponibilitate full time (NU căutăm part-time)
  • Experiență în domeniu 2-5 ani
  • Cunoștințe lb. Engleză la nivel conversațional (lucram și cu clienți/colaboratori externi)
  • Ne interesează un PORTOFOLIU din partea ta, prin care sa ne arăți ce clienți ai administrat, ce materiale grafice ai realizat, etc.

Descrierea jobului

Iată care vor fi responsabilitatile tale pe scurt:
  • Vei administra o serie de business-uri din diferite industrii, pe care va trebui sa le înțelegi cât mai bine
  • Vei stabili strategii de comunicare pentru fiecare business (FB, Insta, LinkedIn, TikTok)
  • Vei stabili topicurile pentru postările lunare
  • Vei crea grafica și descriere pentru postările stabilite (experiență solidă Illustrator/Photoshop)
  • Vei crea campanii de reclame FB / Google (uneori și LinkedIn)
  • Vei modera secțiunea de comentarii / inbox pentru anumite proiecte
  • Vei crea articole de blog