Gratis

Specialist licitatii

Hellimed SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- minimum doi ani experienta in departament licitatii aparatura medicala
- nivel de conversatie limba engleza foarte bun.
- capacitatea de a lucra in echipa.
- cunostinte despre piata si produse

Descrierea jobului

Obiectivele principale:
- lucrul in echipa de licitatii
- suport colegilor de la vanzari

Responsabilitati:
- promovarea produselor comercializate de firma Hellimed respectand strategia firmei
- reprezinta organizatia in relatia cu clientii:
- promovarea imaginii firmei HELLIMED in piata
- efectuarea de oferte tehnice, financiare, documente calificare
- monitorizarea competitiei
- respectarea politicii firmei si a regulilor de conformitate
- prezentarea saptamanala a raportului de activitate catre managerul departamentului

Beneficii:
- in functie de experienta cadidatului

Firma de import si distributie aparatura si consumabile medicale. Compania Hellimed activeaza de peste 30 de ani in piata din Romania. Distribuitor autorizat pentru: GE Healthcare, Stryker, Johnson&Johnson, Steris, BD, Vyaire si altii.
Mai multe detalii despre companie: www.hellimed.ro
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024