Publicat 18 Mar 2021 | Expiră 18 Apr 2021

Specialist licitatii SICAP / ofertare

1 post
Expirat
Anunț inactiv

Acest anunț a expirat și nu este disponibil pentru aplicare.

Candidatul ideal

  • Cunoasterea sistemului SICAP (SEAP)
  • Cunoasterea legislatiei in vigoare
  • Cunostinte si experienta in vanzari
  • Abilitati dе comunicare si relationare, spirit analitic, rabdare, viteza de reactie
  • Meticulozitate, atentie la detaliu, acuratete si lucru eficient in echipa
  • Atitudine pozitiva, orientata spre obiective
  • Dispus la un proces de învățare și dezvoltare continuă
  • Buna cunoastere a pachetului MS Office, a sistemului de operare W10Pro si a modului de folosire a semnaturii electronice
  • Curs de specializare in domeniul achizitiilor publice - constituie avantaj
  • Dorinta de a incheia o colaborare pe termen lung

Descrierea jobului

  • Identificarea anunturilor publicate in platformele electronice
  • Efectuarea analizelor preliminare si propunerea de participare
  • Asigurarea ca societatea indeplineste conditiile de calificare sau eligibilitate prevazute in documentatiile de atribuire
  • Identificarea produselor solicitate si colaborarea cu departamentele implicate pentru realizarea ofertei tehnico-financiare
  • Pregatirea actelor necesare dovedirii indeplinirii tuturor cerintelor
  • Realizarea documentatiei aferente derularii licitatiilor si solicitarea eventualelor clarificari
  • Introducerea ofertelor in platformele electronice specializate
  • Incadrarea in termenele afisate
  • Mentinerea legaturii cu autoritatile contractante sau cu organizatorii licitatiilor pe parcursul derularii procedurilor aferente
  • Respectarea fisei postului si a tuturor reglementarilor interne ale companiei

IntegraSys este o microintreprindere in plina dezvoltare in domeniul realizarii infrastructurilor IT&C si de securitate tehnica (control acces, CCTV, alarmare la efractie si incendiu).

Se aplica un management concentrat pe rezultate si comunicare deschisa in cadrul echipei.

Activitatea se desfasoara intr-o atmosfera relaxata, incurajandu-se lucrul de acasa.

Expirat
Specialist licitatii SICAP / ofertare  -  Integrasys S.R.L.

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles