Gratis

Specialist / Inginer cadastru - Remote ( de acasa)

GENERAL SURVEY CORPORATION
3 poziții

Candidatul Ideal

- Capacitate de a lucra in echipă
- Disponibilitate/capacitate de lucru la distanță (telemuncă)
- Experiență în domeniul cadastrului, sistematic sau sporadic
- Studii în domeniul cadastrului/geodeziei/topografiei
- Permis de conducere, categoria B (avantaj)

Descrierea jobului

- Lucru remote de oriunde din tara (telemuncă) sau de la birou (București)
- Pachet salarial în funcție de experiență și cunoștințe
- Bonusuri în funcție performanță
- Libertate în planificarea și desfășurarea activităților
- Mediu de lucru plăcut, integrare într-o echipă dinamică

General Survey Corporation este o companie de tehnologie înființată în anul 2012.
Strategie: Prin tot ceea ce facem, credem în inovație, în a gândi diferit. Schimbăm lucrurile folosind tehnologia generației actuale. Facem toate acestea, cartografiind ceea ce ne înconjoară.
Arii de business: Achiziție și integrare date geospațiale

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024