Gratis

Specialist in domeniul calitatii

GAMINVEST HR S.R.L.

Candidatul Ideal

Recrutam 𝐒𝐏𝐄𝐂𝐈𝐀𝐋𝐈𝐒𝐓 𝐈𝐍 𝐃𝐎𝐌𝐄𝐍𝐈𝐔𝐋 𝐂𝐀𝐋𝐈𝐓𝐀𝐓𝐈𝐈 cu experienta pentru clientul nostru din Oradea, o companie care fabrica produse metalice obtinute prin forjare.

𝐂𝐞𝐫𝐢𝐧𝐭𝐞:
- Studii superioare tehnice;
- Experienta practica in departamentul calitatii de minim 3 ani;
- Limba engleza la nivel conversational.

Descrierea jobului

𝐑𝐞𝐬𝐩𝐨𝐧𝐬𝐚𝐛𝐢𝐥𝐢𝐭𝐚𝐭𝐢:
- Realizarea obiectivelor de performanta SMI solicitate de clientii companiei;
- Intocmeste documentatia referitoare Sistemelor de Calitate Clientii(SQEP Caterpillar, etc);
- Tine legatura cu beneficiarii si furnizorii din punct de vedere al calitatii;
- Coordoneaza si organizeaza activitatea de control al calitatii produselor;
- Se asigura de pregatirea si activitatea de training al personalului din subordine;
- Participa la stabilirea si managementul actiunilor de ameliorare continua;
- Urmareste nivelul de calitate al produselor societatii;
- Asigura functionarea si avizarea metodelor si mijloacelor de control;
- Organizeaza personalul din departamentul calitatii in asa fel incat sa asigure buna functionare a productiei si a livrarilor.

𝐁𝐞𝐧𝐞𝐟𝐢𝐜𝐢𝐢:
- Salariu negociabil intre 4500-5000 lei;
- Tichete de masa in valoare de 35 lei/zi lucratoare;
- Program de lucru de luni pana vineri 8-16;
- Decont transport.

Oferim servicii de recrutare, selectie si plasare personal, cu o echipa dedicata profesional atingerii obiectivelor de HR! Totodata oferim consultanta persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca potrivit aptitudinilor acestora! Recrutam candidati din toate localitatile din Romania, dispunand de o baza de date larga cu candidati eligibili din toate domeniile de activitate.

PENTRU CA OAMENII CONTEAZA!

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024