Gratis

Specialist - Fire Detection Systems

POLON-ALFA ROMANIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul Ideal pentru postul de Specialist - Sisteme detectie incendiu trebuie să aibă următoarele abilități și competențe:

Diploma de studiu într-un domeniu relevant, cum ar fi inginerie sau electronica.
Minim 3 ani de experiență în domeniul tehnic, inclusiv ofertare, instalare si/sau configurare sisteme de securitate (sisteme de detectare si alarmare la incendiu).
Abilități de comunicare în limba română și engleză.
Disponibilitatea de a călători în vederea efectuării de vizite la biroul colaboratorilor/on-site.
Permis de conducere valabil - categoria B.
Atentie la detalii si atitudine customer oriented.

Descrierea jobului

Atributiile tale vor fi urmatoarele:

Soluționarea întrebărilor și cerințelor de suport venite din partea colaboratorilor.
Gestionarea impreuna cu ceilalti colegi din departament apelurile venite în scop tehnic.
Menținerea colaborării cu proiectanții/integratorii din zona primita, oferind soluții complexe.
Oferirea de informatii tehnice / training în vederea utilizării corespunzătoare a produselor.
Contribuirea la construirea de cunoștințe și abilități în întreaga echipă pentru îmbunătățirea continuă a serviciilor dedicate colaboratorilor.

Vino să faci parte dintr-o organizație tânără, în continuă creștere la nivel național!

Compania Polon-Alfa Romania este un producator si furnizor de sisteme de securitate la incendiu din Polonia, cu o puternică prezență în Europa și parteneriate în întreaga lume. Înființată în anul 2011, compania are sediul central în București și servește ca centru pentru Management, Sales, Tehnical Support, Marketing, HR și Logistics, dar și ca showroom unde clienții pot vizualiza și testa produsele oferite. Compania are puncte de lucru în orașele mari din țară, precum Cluj, Timișoara, Iași, Brașov și Craiova, care servesc ca centre pentru Sales și Technical Support, oferind servicii de consultanță și asistență tehnică specializată pentru peste 1.000 de colaboratori Polon-Alfa.

Beneficiile oferite de companie includ un mediu de lucru placut, cu oameni tineri, entuziasti si prietenosi, beneficii extra salariale precum: abonament pentru servicii medicale gratuite, telefon de serviciu, laptop, bonus in functie de proiectele la care lucrezi și sistem de lucru remote / Work-from-home (in functie de fluxul de lucru in departament).

Publicat 26 Mart. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 25 Apr. 2024