Gratis

Specialist EHS PSI

SC SMART TRAINING SRL

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare in domeniu relevant sau adiacent EHS
Experienta demonstrata in implementarea si gestionarea programelor EHS
Cunostinte solide despre reglementarile locale si nationale in domeniul EHS
Abilitati excelente de comunicare si prezentare
Limba Engleza nivel mediu-avansat reprezinta avantaj
Abilitati medii/avansate de lucru cu Excel, Word, PowerPoint
Experienta in domeniul productiei reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Coordonarea activitatilor zilnice legate de EHS
Colaborarea cu departamentele operationale pentru implementarea masurilor de siguranta
Mentinerea si monitorizarea echipamentelor si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a procedurilor de prim ajutor
Monitorizarea calitatii aerului, apei si a altor factori de mediu relevanti
Colaborarea cu furnizorii externi pentru asigurarea serviciilor de gestionare a deseurilor
Participarea activa la auditurile de siguranta si pregatirea pentru inspectii externe

Descrierea companiei

Bine ai venit!

Ai ajuns in universul joburilor inteligente!

SMART HR ofera de peste 20 ani servicii complete de resurse umane.

Esti in cautarea unei provocari sau a unei schimbari? Ai vrea un job nou?

Poti sa ne spui despre cariera la care visezi si sa ne trimiti un CV la theodora@smart-hr.org pentru a intra in baza de date.

Consultantii nostri te asteapta cu mai multe detalii la nr. de tel. +40 758248444 sau te asteptam pe www.smart-hr.org

Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 19 Iun. 2024