Gratis

Specialist contabilitate primara/resurse umane

6AM REVENUE SRL

Candidatul Ideal

Un persoana poztiva cu mentalitate productiva.
O buna reputatie de la angajatorii precedenti.
Experienta in colectarea documentelor si inregistrarea lor in programul SMART Bill.
Capacitatea de a analiza datele financiare.
Un bun cunoașterea a software-urilor contabile, cum ar fi Excel, ERP-uri (Enterprise Resource Planning) și alte programe specifice contabilității este esențială.

Descrierea jobului

Financiar Contabil:

Face intrările de marfă în sistemul Smart Bill la toate cele 4 magazinele, in maxim 2 zile de cand a primit marfa.
Ia legătura cu furnizorii cu privire la neregulile constatate (diferențe între facturi și marfa primită) / solduri / plăți.
Face platile catre furnizori.
Transfera marfă între gestiuni și facturare între magazine.
Incarca facturi în RO E-Factura si generareaza cod UIT.
Verificare facturi primite in SPV de la frunizori (semi automatizat).
Completare ordine de deplasare (pentru decontare bon combustibil și diurnă)
Centralizeaza actele pentru contabilitate la final de lună
Completeaza registrul de casa si se asigura de corectitudinea soldurilor
Este suport pentru colegi când e vorba de de casa de marcat/încasări

Resurse Umane:

Colecteaza actele de angajare si trimite contractele
Ofera diverse documente: decizii/ imputerniciri/acte aditionale/adeverinte la cererea managerului/colegilor
concedii / libere de recuperat (evidenta lunara).
Se asigura de semnarea carticelelor SSM și PSI
Vireaza salariile o data pe luna.

Program:
Luni - Vineri: 8 - 16:30 (30 min pauza)

Suntem un brand românesc cu produse și servicii la standarde internaționale.

În ultimii 10 ani de activitate, cei peste 10.000 de clienți (miri, nași, nuntași și oameni de afaceri), din aproximativ 12 județe, pe care i-am servit până acum, spun că 6AM este conceptul adaptat perfect vremurilor în care trăim.

Avem 3 magazine de prezentare de unde te poți îmbrăca pe loc din sute de modele și mii de combinații,fiecare având câte un atelier de croitorie pentru a ajusta produsele pe linia corpului.

Conceptul 6AM este construit din două departamente sub același acoperiș:

6AM Look – Cu o linie casual / smart-casual și business care îmbracă bărbații de afaceri, liber-profesioniștii și pe toți cei care vor un look atât confortabil, cât și elegant.

6AM Ceremony – este zona eleganței supreme. Ne adresăm bărbatului care va străluci la evenimentele importante din viața sa. Fie că este nuntă, bal, botez sau banchet, îl așteptăm cu toată ținuta de care are nevoie, de la A la Z, pe măsura sa.

Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024