Gratis

Specialist Comercial

Ness Proiect Europe

Candidatul Ideal

Pentru biroul nostru din Bucuresti, zona Baneasa, cautam coleg/a Specialist Comercial.

Studii superioare in domeniul financiar/ contabil sau inginerie economica;
Abilitati operare PC; Excel- avansat; Suita Office - general
Cunoastere temeinica a termenilor comerciali si financiari ;
Experienta anterioara minim 2 - 3 ani in departmentul comercial al unei societati care activeaza in domeniul constructiilor - reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Verifica si valideaza conditiile contractuale din contractele cu furnizorii / subcontractori respectand matricea de competenta;
Gestioneaza administrativ contractele (semnare, inregistrare, arhivare, corespondenta contractuala);
Asigura managementul contractelor in derulare, asigurand verificarea documentelor rezultate din contract si conformarea acestora in limitele bugetului aprobat;
Analizeaza si raporteaza cheltuielile realizate in conformitate cu bugetele stabilite pe proiect si cu contractele semnate;
Analizeaza si raporteaza cheltuielile estimate viitoare pe proiect;
Semnaleza orice depasire a cheltuielilor fata de bugetul aprobat pe proiecte si fata de contractele semnate;
Monitorizeaza activ performanta financiara a proiectelor;

Înființată în 2010, Ness Proiect Europe este recunoscută pe piaţa românească de construcţii pentru calitatea lucrărilor executate şi capacitatea de a livra proiecte complexe în timpul și bugetele agreate.

Dezvoltarea companiei se bazează pe fundamentele puternice ale viziunii pe termen lung de a se poziționa ca o organizație de inginerie multidisciplinară, capabilă să furnizeze servicii de inginerie, proiectare, ofertare, achiziții, construire și punere în funcțiune pentru PROIECTE LA CHEIE.

Astăzi, Ness Proiect Europe are o prezență dinamică în România și se răspândește pro-activ în zonele cu potențial de dezvoltare industrială.

Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 18 Mart. 2024 Expiră 17 Apr. 2024