Companie nou─â? Prime╚Öti un ┬á Anun╚Ť Business cu actualizare s─âpt─âm├ónal─â Gratuit (ÔéČ229)
Gratis

Specialist clienti PF și IMM - Babadag, Turda, Cluj

Raiffeisen Bank
3 pozi╚Ťii
Anun╚Ť verificat

Textul acestui anun╚Ť a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile gre╚Öeli sau con╚Ťinut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

­čžÉ Dac─â cele de mai jos ╚Ťi se potrivesc, ╚Öansele s─â fim colegi tocmai au crescut:
  • Ai dob├óndit cel pu╚Ťin un an experien╚Ť─â ├«n domeniul financiar-bancar, preferabil ├«n interac╚Ťiunea cu clien╚Ťi de tip IMM.
  • ╚śtii ce ├«nseamn─â asertivitatea ╚Öi ascultarea activ─â ╚Öi le folose╚Öti mereu ├«n discu╚Ťiile cu oamenii.
  • Persuasiunea ╚Öi negocierea sunt punctele tale forte at├ót ├«n discu╚Ťiile cu PF, c├ót ╚Öi cu IMM.
  • ╚śtii c─â proactivitatea, organizarea ╚Öi deschiderea spre lucruri noi, te va duce departe.
  • Obiectivele personale ╚Öi cele de echip─â sunt importante pentru tine ╚Öi e╚Öti preg─âtit s─â aju╚Ťi la atingerea lor ├«n mod eficient.
  • ├Ä╚Ťi place s─â vorbe╚Öti ├«n limba englez─â.

Descrierea jobului

­čôŁ O zi normal─â ├«n rolul acesta:
  • ├Ä╚Ťi face pl─âcere s─â discu╚Ťi 1 la 1 cu clien╚Ťii PF despre ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀produsele specifice segmentului ╚Öi recomanzi solu╚Ťiile financiare potrivite pentru ei, inclusiv credite negarantate, carduri de credit, asigur─âri, produse de economisire sau fonduri de investi╚Ťii.
  • Te asiguri c─â ai ├«n╚Ťeles nevoile clien╚Ťilor IMM ╚Öi te ocupi de mentenan╚Ťa produselor ╚Öi serviciilor utilizate de ace╚Ötia.
  • Timpul este pre╚Ťios pentru to╚Ťi! Astfel, acorzi aten╚Ťie clien╚Ťilor PF ╚Öi IMM ╚Öi organizezi discu╚Ťii cu ei fa╚Ť─â ├«n fa╚Ť─â, ├«n sucursal─â, telefonic sau la sediul companiei pentru o planificare financiar─â personalizat─â Smart Finance.
  • Colaborezi cu celelalte canale de distribu╚Ťie ╚Öi subsidiare din grup.

­čÄ»Ce ├«╚Ťi oferim noi?
  • Dorim s─â avem o colaborare pe termen lung cu fiecare coleg ╚Öi pentru aceasta ├«╚Ťi oferim un job ├«ntr-o industrie stabil─â ╚Öi sigur─â, astfel ├«nc├ót s─â nu ai nicio grij─â.
  • ╚śansa de a avea o carier─â de succes, de a avansa ├«n orice direc╚Ťie profesional─â ├«╚Ťi dore╚Öti.
  • Petrecem 8 ore din zi la locul de munc─â, din acest motiv pentru noi este important s─â ├«╚Ťi oferim un mediu de lucru pl─âcut, ├«n care vii relaxat.
  • Dorim s─â ne construim o rela╚Ťie apropiat─â chiar ╚Öi atunci c├ónd nu suntem ├«n acela╚Öi birou, de aceea ├«╚Ťi oferim acces la diverse comunit─â╚Ťi ╚Öi proiecte suplimentare, astfel ├«nc├ót s─â po╚Ťi fi implicat ╚Öi s─â te sim╚Ťi parte din echip─â.
  • Dezvoltarea profesional─â este important─â pentru to╚Ťi, astfel noi ├«╚Ťi oferim Platforma Hive unde g─âse╚Öti cursuri, mereu la ├«ndem├ón─â.

ÔťĘBeneficii:
  • Al 13-lea salariu chiar ├«nainte de Cr─âciun.
  • Minimum 26 de zile libere - pauzele sunt necesare tuturor.
  • Zile libere suplimentare pentru evenimentele dorite sau neprev─âzute din via╚Ťa ta.
  • Deoarece suntem con╚Ötien╚Ťi de importan╚Ťa dezvolt─ârii tale profesionale, ├«╚Ťi oferim 4 zile libere pe an pentru a-╚Ťi permite s─â investe╚Öti ├«n ├«nv─â╚Ťare.
  • Asigurare de via╚Ť─â - ├«n caz de accidente sau interven╚Ťii medicale.
  • Platforma Benefit - ├«╚Ťi po╚Ťi adapta lunar preferin╚Ťele ├«n func╚Ťie de nevoi: abonament medical la clinic─â privat─â, tichete de mas─â, culturale sau de vacan╚Ť─â, pensie privat─â, vouchere, smart experience, toate sau doar ce ╚Ťi se potrive╚Öte.
  • Compensa╚Ťii salariale ├«n func╚Ťie de situa╚Ťia individual─â a fiec─ârui angajat astfel ├«nc├ót s─â asigur─âm sprijinul ╚Öi sus╚Ťinerea necesare ├«n orice moment.
  • Prim─â cu ocazia s─ârb─âtorilor, at├ót pentru tine, c├ót ╚Öi pentru copii.
  • Competi╚Ťii sportive interne - to╚Ťi avem nevoie de pu╚Ťin─â mi╚Öcare ├«n via╚Ťa noastr─â, promov─âm un stil de via╚Ť─â activ ╚Öi s─ân─âtos pentru to╚Ťi angaja╚Ťii.
  • Organiz─âm evenimente de tip teambuilding, petrecere de Cr─âciun ╚Öi ie╚Öiri lunare cu echipa pentru a consolida rela╚Ťiile interpersonale ╚Öi pentru a ne bucura ├«mpreun─â de momente de relaxare ╚Öi distrac╚Ťie, ├«n afara programului obi╚Önuit de lucru.
  • Sistem de plat─â variabil─â ╚Öi cre╚Öteri salariale care ╚Ťin cont de performan╚Ťele angaja╚Ťilor.
  • Program gratuit de testare voca╚Ťional─â pentru copiii angaja╚Ťilor cu v├órsta cuprins─â ├«ntre 14-18 ani.

­čĹź Vino cu noi ├«n echip─â
Pași în proces:
- discu╚Ťie de cunoa╚Ötere cu HR-ul.
- chestionar de personalitate ÔÇťGreat People InsideÔÇŁ.
- discu╚Ťie cu viitorul t─âu manager.

Raiffeisen Bank, banc─â universal─â de top, activeaz─â pe pia╚Ťa bancar─â din Rom├ónia de peste 25 de ani, deservind peste 2,3 milioane de clien╚Ťi, persoane fizice ╚Öi juridice. Banca are 4.930 de angaja╚Ťi ├«n 291 de unit─â╚Ťi, 1130 ATM&MFM ╚Öi 27.000 POS-uri.

S─â lucrezi la Raiffeisen Bank ├«nseamn─â s─â fii al─âturi de oameni care ├«mp─ârt─â╚Öesc aceea╚Öi viziune ╚Öi aceea╚Öi pasiune pentru excelen╚Ť─â, ca parte a unui grup international.

Liderii no╚Ötri sunt recunoscu╚Ťi pentru felul ├«n care ├«╚Öi sus╚Ťin angaja╚Ťii ╚Öi le insufl─â pasiunea lor.

Bankingul digitalizat este atins doar cu o echip─â unit─â ╚Öi motivate, sus╚Ťinut─â de un mediu care sprijin─â dezvoltarea constant─â a abilit─â╚Ťilor personale ╚Öi profesionale.

Te asteptam pe pagina noastra de cariere https://cariere.raiffeisen.ro, pentru a vedea toate rolurile disponibile și a fi parte din echipa Raiffeisen!

Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expir─â 1 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.