Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Specialist Administrativ

PMM RECRUITMENT
1 poziție
Anunț verificat

Candidatul Ideal

  • Experiență pentru posturi de nivel entry-levelCunoștințe practice despre Microsoft Office Suite, inclusiv Word, PowerPoint și Excel
  • Experiență în utilizarea serviciilor de e-mail de afaceri, cum ar fi Microsoft Outlook
  • Experiență anterioară cu sau abilitatea de a învăța să utilizeze echipamente de birou obișnuite, cum ar fi sistemele moderne de telefonie, faxurile și copiatoarele
  • Suporta multitasking-ul și gestionarea cererilor multiple de la diferite persoane și departamente
  • Abilitatea de a lucra rapid și într-un mediu cu potențial de stres ridicat
  • Abilități puternice de comunicare și extrem de automotivat în gestionarea canalelor de comunicare
  • Limba engeza nivel conversational, limba italiana reprezinta avantaj
  • Foarte organizat și capabil să creeze sisteme organizaționale pe care alții le folosesc cu ușurință.

Descrierea jobului

  • Participa activ la managementul biroului, inclusiv în gestionarea sarcinilor generale de birou
  • Organizare și pregătire a programelor de întâlniri ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈pentru diferite departamente
  • Se asigura că spațiile de întâlnire sunt pregatite în mod corespunzător înainte de program
  • Gestionaza echipamentele și consumabilele de birou și comanda echipamente și consumabile noi, după cum este necesar
  • Lucreaza în colaborare cu alte departamente pentru a ajuta la rezolvarea problemelor de birou
  • Ofera asistență departamentului de contabilitate pentru a gestiona facturile, plățile și încasările
  • Consulta departamentul de resurse umane pentru a oferi asistență cu statul de plată, bazele de date de personal și alte sarcini
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.