Gratis

Specialist Achizitii

CLASS FURN ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
  • Cunostinte operare PC;
  • Pachet Microsoft Office - in special Excel;
  • Engleza nivel mediu,

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Creare, plasare, operare, urmarire comenzi;
  • Actualizare, operare, urmarire gestiune;
  • Comunicare/colaborare eficienta cu furnizorii;
  • Analiza stocurilor, tendintelor de consum.

Beneficii:
  • Salariu motivant;
  • Majorari anuale in functie de performante;
  • Pachet de beneficii atractiv (tichete de masa de 35 lei/zi, transport gratuit, al 13 - lea salariu, posibilitatea de a servi o masa calda);
  • Posibilitatea dezvoltarii profesionale in companie;
  • Mediu de lucru placut.

SC Class Furn Romania SRL este firma olandeza producatoare de mobilier, prezenta de mai bine de 23 ani in Romania. Gama noastra include: scaune, mese, mobilier living si dormitoare. Numarul de angajati depaseste in prezent cifra de 600 de persoane. Intreaga productie este valorificata pe pietele din Europa de Vest. Este situata in Sabolciu, pe soseaua E60, la 17km de Oradea.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024