Gratis

SPECIALIST ACHIZITII SI APROVIZIONARE

THERMOFIX FACILITY SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Responsabil ,stapan pe cunostintele sale , rezistent la stress

Descrierea jobului

Postul in sine este unul complex ,deoarece in domeniul nostru de activitate trebuie viziune si logica . In cuvinte putine postul presupune o legatura stransa intre furnizori ,beneficiari si angajator .Totusi in spatele frazei simple se ascunde munca complexa de a indeplini cerintele beneficiarului ,cerintele angajatorului care respecta legislatia necesara in achizitia produselor folosite si relatia stransa cu diferiti furnizori .Este o munca nesfarsita de cautare si raportare la cel mai bun pret-calitate-termen de livrare -termen de plata .Trebuie sa stapaneasca domeniul in care activam .
Beneficiile se discuta in mementul interviului.

Firma de instalatii si constructii activa din 2015 cu proiecte desfasurate atat pe proiectare cat si pe executie .
Publicat 22 Mart. 2024 Reactualizat 22 Mart. 2024 Expiră 21 Apr. 2024