Gratis

Specialist achizitii - Medic veterinar

FARMACIA TEI

Candidatul Ideal

Candidatul ideal are:

*Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
*Excelente abilitati de planificare si coordonare
*Minim 2 ani experienta într-o pozitie similara
*Cunostinte avansate de operare PC (utilizare Excel)
*Studii superioare specifice domeniului de activitate - Medicina Veterinara - finalizate

Descrierea jobului

Responsabilitatile principale sunt:

*Initierea si/sau mentinerea si dezvoltarea relatiei cu furnizorii de produse farmaceutice si parafarmaceutice de uz veterinar
*Negocierea clauzelor contractuale cu furnizorii de produse farmaceutice si parafarmaceutice de uz veterinar, inclusiv preturile de achizitie
*Realizarea comenzilor necesare pentru buna desfasurare a activitatii
*Comunicarea permanenta cu beneficiarii interni pentru a asigura respectarea corectitudinii comenzilor lansate si receptionate

Noi oferim:

- Mediu de lucru placut, deschis si dinamic
- Pachet salarial motivant
- Extra beneficii cum ar fi:
*bonus vanzari
*bonuri de masa
*vouchere de vacanta
*vouchere culturale
*asigurare de viata
*asigurare privata de sanatate, etc.
- Programe de instruire si dezvoltare continua

Farmacia Tei este o companie romaneasca care activeaza in domeniul vanzarii de produse farmaceutice din 1992.
Publicat 8 Mart. 2024 Reactualizat 5 Apr. 2024 Expiră 7 Apr. 2024