Gratis

Specialist Achizitii Autovehicule

Nicodem S.R.L.

Candidatul Ideal

- experienta in domeniul achizitii constituie un avantaj
- limba engleza avansat ( scris + vorbit)
- cunostinte tehnice, in domeniul auto
- atentie sporita la detalii
- capacitate de a lua decizii rapide
- responsabilitate , punctualitate si seriozitate

Descrierea jobului

- identificarea bunurilor de autovehicule ce fac obiectul achizitiei
- licitatia in scopul cumpararii
- aducerea bunurilor in incinta societatii ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈( transportul se va realiza cu ajutorul furnizorilor de transport ) si constatarea acestora sa fie conform prezentarii pe online

Beneficii:

- pachet salarial avantajos intre 3000- 8000 ron NET
- transport gratuit pe raza orasului - Slatina
- prime de sarbatori
- tichete de masa incluse in salariul NET
- mediu de lucru placut

Oportunitate de incadrare intr-o companie stabila pe piata muncii.

Societatea comerciala SC NICODEM SRL a fost înfiintata în anul 2006 fiind organizata ca o societate cu raspundere limitata, obiectul de activitate al firmei fiind vânzarea autoturismelor second hand, precum si activitatea de transport auto.Societatea se aprovizioneaza cu marfuri, în principal, de la firme de leasing precum si din Uniunea Europeana, iar pietele de desfacere sunt in toate judetele tarii.

Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024