Spaniola Operator Vanzari Telesales / Spanish KAM 3550- 6000 lei + bonusuri BUCURESTI

CR EURO SERVICES
20 poziții

Candidatul Ideal

Este necesar sa detii cunostintе dе LIMBA SPANIOLA AVANSAT si dе utilizare a PC-ului, sa ai o atitudine pozitiva, sa fii enеrgic si еntuziast, IAR DE RESTUL NE OCUPAM NOI!

Descrierea jobului

Ce va presupune activitatea ta?
  • te vei ocupa de managementul clientilor din portofoliu
  • vei analiza modificarile din piata de capital
  • vei informa clientii cu privire la stirile din piata de capital

Iti oferim training si formare in domeniul vanzarilor si investitiilor.
Salariul este atractiv si motivant, mediul de lucru tanar, energic iar locatia este excelenta.

Programul de lucru este Luni - Vineri in intervalul 16:00 p.m. - 1.00 a.m.
Se lucreaza de la birou, in Bucuresti.

Beneficii
  • Transport asigurat - taxi
  • Bonusuri garantate
  • Concursuri interne cu castiguri generoase

Pentru fiecare prieten pe care il vei aduce sa lucreze cu noi vei fi recompensat cu un bonus de 200 EUR (brut).

Ti-am starnit curiozitatea?

Aplica acum!
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Apr. 2024 Expiră 6 Apr. 2024