Gratis

Software Developer

NETIQ SOLUTIONS S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unei persoane motivate, atentă la detalii, cu abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă. Aceasta va dezvolta aplicații web cu mare vizibilitate în mediul online.

CERINȚE
  • Cunoștinte solide de OOP;
  • Cunoștințe de JavaScript, C# si/sau PHP, NodeJS;
  • Cunoștințe solide în dezvoltarea și gestionarea bazelor de date (MySQL, SQL).
  • Gândire analitică;
  • Abilități de comunicare și cooperare;
  • Capacitatea de a lucra eficient atât individual, cât și în echipă;
  • Dorința de a învăța și de a se dezvolta într-un mediu dinamic.

CONSTITUIE UN AVANTAJ
  • Experiență cu framework-uri precum Symfony;
  • Cunoștințe în utilizarea sistemului de control al versiunilor GIT;
  • Familiaritate cu framework-ul de frontend Bootstrap, Angular;
  • Diplomă de studii superioare.

Descrierea jobului

  • Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web utilizând PHP/.Net, HTML, CSS, MySQL/SQL și Javascript;
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a înțelege cerințele și a implementa soluții eficiente;
  • Testarea și depanarea aplicațiilor pentru a asigura funcționalitatea corectă;
  • Scrierea de cod bine structurat și comеntat;
  • Explorarea și adoptarea de tehnologii noi pentru a îmbunătăți eficiența dezvoltării software.
Dacă ești o persoană organizată, atentă la detalii și dornică să îți dezvoltați cariera în domeniul web, te încurajăm să candidezi pentru această poziție. Ne dorim o colegă sau un coleg serio(a)s(ă) și independent(ă) care să se alăture echipei noastre și să contribuie la succesul organizației

Descrierea companiei

Primim CVuri pe adresa:abere@netiq.ro
Publicat 6 Mart. 2024 Reactualizat 6 Mart. 2024 Expiră 5 Apr. 2024