Publicat 10 Mar 2020 | Reactualizat 31 Mar 2020 | Expiră 09 Apr 2020

Soferi pentru Germania

238 posturi |  Aplicare externa
Ai aplicat
Nu uita să îți finalizezi aplicarea pe site-ul angajatorului! Vei avea mai multe șanse de a fi chemat la interviu.

Candidatul ideal

Cerinte :

-buletin sau pasaport (daca sunteti din Rep. Moldova, trebuie sa aveti buletin sau pasaport de Romania, Rep. Moldova nu face parte din EU momentan)
-cazier curat
-adeverinta medicala
-permis categoria B
-disponibilitate de start imediata
-daca sunteti casatorit sa aveti certificatul de casatorie
-daca aveti copii in intretinere, veti avea nevoie de certificatele de nastere ale copiilor( se platesc taxe in Germania in functie de statut, diferite clase de incadrare ce sunt individuale, difera la fiecare candidat in parte)

Descrierea jobului

NU PERCEPEM NICIUN COMISION!!!

Oferim rezolvarea actelor in Germania gratuit.

Daca nu sunteti disponibil de start asa de repede, puteti sa va programati cu echipa de recrutare cu disponibilitatea dumneavoastra.

Oferim :
-cazare gratuita
-van gratuit

Se ofera un salariu fix in felul urmator:
-minim 36 ore/saptamana = 1346 euro Brut/ luna. Ce depaseste 36 de ore pe saptamana, se considera ore suplimentare, platite cu 9.35 de euro/ora.
-45 ore/saptamana = 1683 euro BRUT/luna

In functie de performanta fiecaruia, salariile se vor mari cu intre 350-600 euro/luna BRUT.

Pentru cei interesati va rugam accesati link-ul de mai jos pentru a va inregistra iar echipa de recrutare va intra in contact cu dumneavostra:

Sau ne puteti suna la : +40 (31) 2265535

Angajam soferi curierat pentru Germania : Hannover, Hamburg si Rendsburg.

Ai aplicat

Soferi pentru Germania  -  INSTA SOURCE GROUP SRL

E timpul pentru un browser mai bun

Am înțeles