Soferi de Camion - Germania

Tipul job-ului
Salariu 2300 - 3000 EUR
Limbă străină Nespecificat
Permis conducere

Candidatul Ideal

Ne dorim sa angajam tipul de sofer cu un caracter bun:
-Responsabil pentru siguranta lui si a celorlalti participanti la trafic.
-de intretinerea curata a camionului si verificarea constanta a acestora.
-de bunurile incarcate sa fie asigurate tot timpul.
-de intocmirea actelor de transport cat mai corect
-Serios catre colegi, firma si clienti
-Abilitati bune de comunicare

Descrierea jobului

Angajare Soferi cu permis de conducere CE plus Atestat (ADR) pentru Firma BMW in Germania.
- Salariu net intre 2300-3000 de Euro.
- Perioada de lucru: - 8 ore pe zii- transport local sau in zona
- zii de zii la cazare
- 6 saptamani si 1 acasa (sau dupa cerinte)
- pe tot teritoriul Germaniei: - de Luni pana Vineri
- se doarme in camion si in Weekend in pensiune
- 6 saptamani si 1 acasa (sau dupe cerinte)
- Contract determinat pe un an, urmand sa se incheie un alt Contract nedeterminat.
- Toate actele se face in Germania, nu pe firma din Romania! Taxele vor fii platite in Germania! Angajarea la fel!

Contact: personal@epl-gmbh.de sau pe telefon:00491729973950.

Suntem o companie de recrutare cu o experienta de mai mult de 15 ani in Germania.
Lucram impreuna cu Firma BMW etc.
Suntem seriosi si platim salariile in fiecare luna in timp pe data de 15.
Publicat 25 nov. 2021 Reactualizat 23 dec. 2021 Expiră 25 dec. 2021
Nu îți face griji, poate joburile de mai jos îți pot fi de folos