Gratis

Sofer

Floraria Iris
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie, in primul rand, sa fie un foarte bun conducator auto. Sa fie foarte punctual, serios si responsabil. Sa faca fata in situatia de program prelungit si sa reziste la lucrul in conditii de tensiune /stres.
Trebuie sa cunoasca foarte bine Bucurestiul si imprejurimile si sa retina zonle/adresele/locatiile unde livreaza mai des.

Descrierea jobului

- livreaza, catre clientii externi ai firmei ( persoane fizice si companii), aranjamente din flori sau din plante;
- transporta marfa( flori si plante vii, vase din sticla si ceramica etc.) intre depozit - magazine si atelier;
- are obligatia sa raspunda ca tot ceea ce transporta ajunge la destinatie in perfecta stare( sa nu sparga vase, sa nu se rupa flori sau plante etc);
- are obligatia sa ajunga la o destinatie in timpul specificat, respectand cele mentionate anterior;
- are obligatia sa mentina masina/masinile pe care lucreaza, in perfecta stare de functionare, informand, permanent, conducerea de nevoile sale cu privire la aceasta responsabilitate;
- are obligatia sa mentina curate masinile pe care le conduce;
- are obigatia sa cunoasca foarte bine Bucurestiul si imprejurimile;
- are obligatia sa retina adresele la care livreaza mai des sau detalii despre acestea;
- are obligatia ca, in timpul in care nu sunt livrari de facut, sa se alature echipei de la atelier, in realizarea sarcinilor primare( se vor explica la interviu).

Floraria Iris a deschis primul magazin in Bucuresti in anul 1991, urmare a peste 30 de ani de experienta acumulata in domeniul florariei.

In prezent compania are 11 magazine in zonele centrale ale capitalei si un atelier de lucru .

In ultimii ani ne-am dezvoltat pe partea de evenimente personale si corporate. Am participat la targuri de specialitate si la concursuri de design floral unde originalitatea si creativitatea ne-au fost recunoscute si rasplatite .

Incepand din 2010, Floraria Iris are o noua identitate vizuala menita sa ajute repozitionarea companiei pe piata.
Tinta noastra pentru viitor este schimbarea conceptului de florarie in Bucuresti si in Romania.
Pentru aceasta avem nevoie de angajati tineri, dar profesionisti, pasionati si entuziasti, care vor sa demonstreze ca putem realiza calitate si lucruri deosebite si in Romania.
Publicat 21 Mart. 2024 Reactualizat 29 Mart. 2024 Expiră 20 Apr. 2024