Gratis

SOFER

SC GERMAG TREND SRL

Candidatul Ideal

Cerinte:
Angajam persoane si din urmatoarele localitati: Bucuresti,Voluntari, Manasia,Cosereni,Urziceni, Alexeni.

- Permis categoria B obligatoriu;
- Experienţă de minim 2 ani ca şofer distribuţie;
- Experienta in condus auto 3.5 t de minim 1 an;
- Responsabilitate, constiinciozitate;
- Fara cazier judiciar;
- Seriozitate si punctualitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- Cursele sunt interne in Bucuresti si sediul in Afumati si reprezinta transportul de electrocasnice mici si confectii catre cele 5 magazine ale societatii;
- Transportul marfurilor in baza unor acte fiscale, emise de societate;
- Respectarea normelor legale in vigoare privind transportul rutier;
- Participa la incarcarea si descarcarea marfii
- Aduce la cunoştinţă orice problemă în legătură cu starea mașinii în vederea programării la service

Beneficii:
- Salariu: 2800-3000 lei + bonuri de masa 600 lei;
- Program lucru: luni-vineri 08:00 - 17:00;
- Nu se lucreaza noaptea si nu se efecteaza curse in afara Bucurestiului;
- Transport asigurat de catre companie (soferul poate pleca cu masina acasa daca locuieste intr-una din localitatile Manasia,Cosereni,Urziceni, Alexeni);
- 30% discount pentru produsele GERMAG.

Pentru mai multe detalii, puteti trimite e-mail pe adresa: operator@germag.ro sau puteti suna la nr. de telefon: 0771.759.964
Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024