Gratis

Sofer Uber

Iteamcareer S.R.L.

Candidatul Ideal

Cel putin 2 ani vechime permis auto categoria B
Sa detina un telefon mobil cu o conexiune buna la internet si capabil sa folosesaca aplicatia nativa uber
Sa fie capabil sa conduca masina electrica pusa la dispozitie si sa fie cat mai atent la intretinerea ei
Sa cunoasca limba engleza la nivel conversational cel putin mediu

Descrierea jobului

Firma IteamCareer percepe un comision de 10 la suta din venituri reprezentand taxa flota si 3000 lei lunar pentu plata cartii de munca,pentru mentenanta si intretinerea masinii.Restul banilor reprezinta salariul soferului!
Masina firmei este la dispozitia soferului in permanenta!

Descrierea companiei

Uber

Publicat 1 Mart. 2024 Reactualizat 1 Mart. 2024 Expiră 31 Mart. 2024