Gratis

Sofer Transport Alternativ Uber

DAMIS ADVERTISING & CONSULTING S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte pentru candidat:
-varsta minima 21 ani;
-vechime permis minim 2 ani;
-atestat profesional pentru transport in regim de inchiriere - se ofera suport pentru obtinerea lui;
-seriozitate si tinuta ingrijita.

Descrierea jobului

Sofer transport alternativ Uber si Bolt
Oferim:
-autovehicule electrice de ultima generatie (Tesla, Volkswagen si Mercedes);
-contract de munca perioada ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄nedeterminata;
-salariu fix;
-bonusuri atractive raportate la incasari;
-program flexibil.

Societate cu experienta in Transportul Alternativ , detinatoare a unui parc auto de ultima generatie cu autovehicule exclusiv electrice (gama Tesla, Volkswagen si Mercedes).
Publicat 3 Iun. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 3 Iul. 2024