Gratis

Sofer Trailer

FELBERMAYR

Candidatul Ideal

- Studii medii;
- Permis de conducere profesionist (C + E);
- Experienţă în domeniu ;
- Atestate profesionale;
- Atestat de transport marfă .

Pentru mai multe detalii,apelati nr de telefon :0735 012 536.

Descrierea jobului

Salariu motivant
Bonuri de masa 40 lei/zi

Companie multinationala austriaca ce activeaza pe piata de constructii. Obiectul principal de activitate fiind inchirierea macaralelor, platformelor si transportul agabaritic. Mentionam ca firma isi desfasoara activitatea la iesire din Bucuresti in Zona Militari - Autostrada Bucuresti-Pitesti, Bucuresti Vest Logistic Parc.
Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 25 Mart. 2024 Expiră 24 Apr. 2024