Gratis

Sofer profesionist

ELECTRIC SERV SRL

Candidatul Ideal

Permis de conducere cat C + E, Autorizatie ISCIR macara

Descrierea jobului

Activitate de transport, incarcare / descarcare, atat cu camionul cat si cu macaraua din dotarea acestuia, a materialelor necesare desfasurarii activitatii societatii. Activitatea se desfasoara in judetul Sibiu.
Posibilitatea de a activa intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa cu experienta, implicata,si in plina dezvoltare.
Salariu incepand de la 4500 lei.
Bonuri de masa.

SC Electri Serv SRL este recunoscuta in domeniul instalatilor electrice civile si industriale.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024