Gratis

Sofer profesionist - COSTESTI, ARGES

MACRO SUIN SA
4 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa!! Cautam coleg sofer profesionist ( cat. B, C,C+ E, D ) cu o experienta de minim 5 ani.

Salariul este atractiv si se ofera beneficii multiple, in functie de experienta.
PE LANGA SALARIU SI BONURI DE MASA (35 LEI) OFERIM FORMARE LA LOCUL DE MUNCA, PLATA ORELOR SUPLIMENTARE SI ALTE BENEFICII ATRACTIVE ( PRIME DE PASTE, CRACIUN, etc.).

Daca vrei sa faci parte din echipa noastra, APLICA ACUM!

Descrierea jobului

Activitatea se va desfasura in cadrul unui Abator situat in Costesti, judetul Arges.

Descrierea companiei

S.C. MACRO SUIN S.A
Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024