Gratis

Sofer Profesionist - ADR

BON-TRANS SRL

Candidatul Ideal

Ne dorim in echipa noastra oameni de caracter, hotarati si carora le place meseria pe care si-au ales-o.
Cerinte minimale:
- card tahograf
- atestat ADR colete

- 1 an experienta in transport international.
- disponibilitate de lucru in comunitate in general 6-8 saptamani cu 2 saptamani acasa, dar si alte variante stabilite de comun acord. Oferim flexibilitate in caz de situatii familiale sau evenimente speciale.
- cunoasterea unei limbi straine constituie un avantaj.
Cei interesati pot sa trimita CV la birou : Marghita, str. I.L. Caragiale nr. 49, jud. Bihor
Fax: 0259-364548
e-mail : bontrans.personal@gmail.com
Relatii suplimentare:
-de luni pana vineri in intervalul orar 09-16
telefon: 0756 777 700- Csengeri Vasile
sau 0756 777 775 -Lucaciu Florian

Descrierea jobului

Persoana potrivita pentru noi trebuie sa conduca un camion de mare tonaj in UE ( Austria, Belgia, Cehia, Danemarca, Franta, Germania, Italia, Olanda, Polonia, Slovacia, Spania, Suedia, Ungaria, etc) asigurandu-se ca marfa clientilor se afla in siguranta si ca ajunge la destinatie in timpul stabilit.
Ce oferim?
- Camioane de ultima generatie, parc auto performant.
- La sediul firmei beneficiati de parcare securizata, dormitoare si o masa calda.
- Asistenta telefonica 24/7, dispecerat in limba romana.
- Echipamente de protectie asigurate ( veste, salopete, geci, bocanci).
- Smartphone-uri.
- Aparate de taxe de drum automate pentru fiecare tara.
- Decontare cheltuieli la reinnoirea documentelor.
- Se lucreaza la program si se respecta timpul de conducere.
- Venit lunar intre 3000-3200 euro platit fara intarziere ( salariul pe tara+ diurna+ bonusuri).
- Fara intrerupere in cartea de munca.
- Sporuri de vechime.
- Decontam transportul dumneavoastra de la domiciliu la firma si inapoi.
- Asiguram transportul dumneavoastra de la sediul firmei la camioane si inapoi.

Cu o vechime de peste 30 de ani , compania Bon-Trans iși desfașoară activitatea cu precădere în transportul rutier de mărfuri ( 93% pondere în total CA), din care un procent de 81% transport internațional de mărfuri.Serviciile noastre sunt foarte apreciate de partenerii noștri, deoarece au la bază respectul față de client, calitatea serviciilor fiind unul din principalele și perpetuele noastre preocupări.

Șoferii noștri posedă o experiență solidă în profesia de conducător auto în transportul rutier de mărfuri. Dispecerii noștri sunt foarte bine pregătiți profesional, făcând față cu brio exigențelor partenerilor străini.

Viziunea firmei vis-a-vis de angajații acesteia este aceea de a-i respecta și recompensa pe măsura profesionalității, fiind conștientă că resursa umana este fără doar și poate cel mai important “motor” al firmei.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 12 Mart. 2024 Expiră 11 Apr. 2024