Gratis

Sofer personal familie cu copii

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

  • Experiență profesională de minim 5 ani pe o poziție similară, ca Șofer Personal familie cu copii!!!
  • Deținere permis auto categoria B
  • Fără abateri disciplinare anterioare și fără amenda penală
  • Aptitudini de comunicare
  • Capacitate de concentrare si rabdare
  • Persoană punctuală, organizată, cu simț de răspundere
  • Stil de condus prudent și corect
  • Loialitate și integritate în activitate
  • Disponibilitate pentru deplasări ocazionale în țară și pentru program de lucru inegal și/sau de week-end

Descrierea jobului

  • Sofer pentru familie cu copii: transport copii la școala si diverse activitati, cumpărături și diverse situații.
  • Raspunde de starea ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀generală a autoturismului în materie despre curățenie, starea tehnica, generală, aprovizionarea acesteia cu materialele consumabile necesare.
  • Inainte de orice deplasare (in oraș sau în afara orașului), îndată ce ii este comunicată adresa, își stabilește foarte bine traseul astfel incât sa găsească locația cu precizie și în timp util;
  • Respectă regulile stabilite de legislaţia în vigoare privind circulaţia pe drumurile publice, precum şi regulamentele şi instrucţiunile interne.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.